Lokalizacja

HomeKoncept_31_zdjecie_3

West Park, Łódź – Polesie, ul. Złotno 137/139

DOSKONAŁA LOKALIZACJA

Zaciszne osiedle nowych domów wolnostojących, dwukondygnacyjnych przy ul. Złotno 137/139, blisko centrum Łodzi. Aktualnie oferujemy na sprzedaż osiem nowoczesnych, średniej wielkości domów usytuowanych na przestronnych działkach o powierzchniach 700-1200 m². W niedalekiej przyszłości do osiedla dołączy kolejne 24 domy w zabudowie bliźniaczej, przy zachowaniu komfortowej przestrzeni między domami.

Lokalizacja blisko spokojnych i pięknych terenów zielonych, dobra komunikacja z centrum Łodzi, komfortowa wielkość domów oraz przestronność działek sprawiają, że jest to wyróżniająca się oferta  domów wolnostojących w Łodzi. Wszystkie domy charakteryzują się ciekawą, nowoczesną bryłą, solidnym wykończeniem oraz funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń.

Każdy z wolnostojących domów znajduje się na dużej, przestronnej działce o powierzchni ok. 700m² do dowolnego zagospodarowania. Wszystkie działki posiadają widok na las a także dodatkową furtkę od strony ogrodu, przez którą można wyjść bezpośrednio na otaczającą polanę porośniętą brzozami lub do pobliskiego lasu. Takie położenie oraz wielkość działek czyni lokalizację Starego Złotna wyjątkowym w skali osiedli domów jednorodzinnych w Łodzi.

Chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z naszym Agentem